Witaj
Sprawdź co inni o nas piszą!
Netlang for Business English
5.0
Based on 20 reviews
powered by Facebook
Ka Mo
Ka Mo
2021-01-11T09:21:37+0000
Materialy super!warto kupic i skorzystac:)
Ewelina Barnat
Ewelina Barnat
2021-01-06T15:39:13+0000
Ciekawe i profesjonalnie opracowane materiały😊
Monika Czekalska
Monika Czekalska
2020-04-20T15:41:02+0000
takie powinny być materiały-profesjonalne , aktualne i zróżnicowane
Aleksandra Kogut
Aleksandra Kogut
2020-04-20T14:47:26+0000
Ładnie przygotowane materiały do nauki
Agnieszka K. Predko
Agnieszka K. Predko
2020-04-20T12:37:04+0000
Bardzo staranna szata graficzna i profesjonalne przygotowanie materiałów.
Daria Rosochacz
Daria Rosochacz
2020-04-20T10:47:05+0000
fajne materiały do wykorzystania
Angelika Jurczak
Angelika Jurczak
2020-04-10T11:59:07+0000
Swietna strone i rewelacyjne materiały!
Paulina Koszewska
Paulina Koszewska
2020-04-10T08:42:35+0000
Gratuluję pomysłów! Materiały wykonane starannie, przejrzyście. Na pewno wykorzystam 🙂
Monika Malin
Monika Malin
2020-04-10T08:36:06+0000
Jestem pozytywnie zainspirowana ciekawymi i graficznie starannie przygotowanymi materiałami .
Dorota Radaszkiewicz
Dorota Radaszkiewicz
2020-04-10T08:03:35+0000
Fachowo przygotowane materiały z dużą dbałością o szczegóły. Polecam gorąco.
Kamila Trybuchowska-Wisła
Kamila Trybuchowska-Wisła
2020-04-10T06:03:22+0000
Materiały fachowo przygotowane i bardzo użyteczne.
Dorota Sakowicz
Dorota Sakowicz
2020-04-09T20:33:57+0000
materialy są luksik 😂 pierwszy "przetestowany" był zaskoczony i zachwycony 😁😁😁
Aleksandra Jagła
Aleksandra Jagła
2020-04-08T11:15:15+0000
Materiały stworzone dbałością o każdy szczegół. Uczniowie będą zachwyceni! 🙂
Ura Karolina
Ura Karolina
2020-04-08T09:15:37+0000
Bardzo interesujące materiały odnoście epidemii rozwijające kreatywność ucznia jak również umiejętność... pisania w języku angielski. Zróżnicowane ćwiczenia, ciekawa oprawa graficzna.read more
Klaudia Pawełek
Klaudia Pawełek
2020-04-08T06:00:52+0000
Profesjonalne, bardzo ciekawe wizualnie materiały!
Karolina Siembab
Karolina Siembab
2020-04-07T22:19:28+0000
Super materiały! Polecam 🙂
Jolanta Różanowska
Jolanta Różanowska
2020-04-07T19:10:36+0000
Pięknie opracowane graficznie materiały w atrakcyjnej formie. Na pewno wykorzystam ostatni materiał rozwijający... storytelling na kolejnej lekcji z młodzieżą licealną!read more
Renata Kołacz
Renata Kołacz
2020-04-07T16:32:11+0000
Super 🙂 bardzo profesjonalnie przygotowane materiały, dostosowane do poziomów i aktualnej sytuacji. Szczerze... polecam 🙂read more
Małgorzata Hoffman-Cieplińska
Małgorzata Hoffman-Cieplińska
2020-04-07T15:10:28+0000
Świetne materiały. Wspaniali ludzie.
Anna Jany-Pietraszewska
Anna Jany-Pietraszewska
2020-04-07T06:33:18+0000
Świetne materiały - bardzo bogate i niezwykle przydatne do prowadzenia lekcji . Dziekuje😀
Next Reviews
Śledź nas
Title Image

Usługi

Gotowe karty pracy na Twoje zajęcia z dorosłymi!

 

Nie masz czasu przygotowywać własnych materiałów dydaktycznych przez natłok obowiązków? Nie wiesz jak zacząć przygodę z nauczaniem dorosłych Business English? Zabrakło Ci już pomysłów na zajęcia? Nie jesteś pewien jak przemycić więcej mówienia na zajęciach biznesowych? Nie masz materiałów w formie cyfrowej na swoje zajęcia online? Szukasz łatwo adaptowalnych i niestarzejących się tematów?

 

Zajrzyj do naszego sklepu i zainwestuj w karty pracy, które wykorzystasz wielokrotnie z różnymi grupami i poziomami na swoich zajęciach. Lista dostępnych tematów jest na bieżąco uzupełniania.

 

Od zawsze chcieliśmy tworzyć materiały dydaktyczne, jednak tkwiło w nas przekonanie, że mimo wieloletniego doświadczenia w pracy z językiem, te marzenie uda się jedynie spełnić pracując w jakimś wielkim wydawnictwie kosztem pracy dydaktycznej z kursantami.

 

Nic bardziej mylnego! W końcu odważyliśmy się stworzyć własne miejsce w sieci, gdzie możemy dzielić się naszą pracą. Jako, że sami kiedyś doświadczyliśmy stresu związanego z odejściem od nauczania dzieci i młodzieży języka ogólnego do nauczania osób dorosłych Business English, stworzyliśmy serie kart pracy tworzoną na przestrzeni lat na potrzeby własnych zajęć.

 

Wszystkie grafiki, które znajdziecie w naszych publikacjach są autorskie i wykonane na potrzeby projektu. Tematy, wokół których stworzyliśmy nasze karty pracy są ponadczasowe, oraz często nie najłatwiejsze jeśli chodzi o wygenerowanie zajmującej dyskusji na zajęciach, stąd też pomysł na przemyślane i wartościowe pytania do wykorzystania na zajęciach konwersacyjnych z elementami biznesu.

 

Będziemy dalej systematycznie dzielić się naszą pracą, gdyż realizacja naszych pomysłów w tym obszarze sprawia nam olbrzymią przyjemność, a na chwilę obecną zajrzyjcie proszę do naszego sklepu by poznać #zapytajkibiznesowe i #histeryjkibiznesowe.

 

Stay tuned for more!

Nie masz czasu na dojazdy? Nie chcesz tonąć w kserówkach? Szukasz wykwalifikowanego nauczyciela? Chcesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, a nie przerabiać każdy rozdział w książce? Potrzebujesz motywacji do nauki? Chcesz jak najwięcej mówić?

 

Wpadnij do nas na zajęcia, zapisy są prowadzone przez cały rok poprzez formularz kontaktowy, a cena jest ustalana indywidualnie.

 

Jesteśmy małą szkołą językową, która naucza głównie online już od kilku lat. Możemy pochwalić się wysoce wykwalifikowaną kadrą, która ma 10-letnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych i młodzieży języka angielskiego ogólnego, egzaminacyjnego i oczywiście biznesowego. Kilka słów o naszych lektorach:

 

– studia magisterskie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej,– studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń poświadczonych i specjalistycznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej,
– studia podyplomowe z zakresu Business English w Akademii Leona Koźmińskiego,
– studia podyplomowe z tłumaczeń ustnych na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS,
– roczny pobyt w Wielkiej Brytanii,
– doświadczenie w środowisku korporacyjnym

 

Stawiamy na jakość, kameralność, komfort oraz życzliwa atmosferę podczas zajęć. Wymagamy od naszych kursantów systematyczności, zaangażowania oraz pracy własnej w domu, w formie zależnej od zobowiązań rodzinnych i zawodowych.

 

Pracujemy w głównej mierze z osobami dorosłymi, więc wiemy jak często ciężko jest połączyć codzienne życie z nauką języka oraz jak łatwo stracić motywację rozwijając umiejętności językowe na tym etapie życia. Ale jesteśmy tutaj by Wam w tym pomóc, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, skorzystajcie z formularza kontaktowego na naszej stronie w zakładce ‘kontakt’.

 

Do zobaczenia na zajęciach!

Masz nienormowany tryb pracy? Nie możesz uczęszczać na zajęcia regularnie i o stałej porze? Zależy Ci na elastyczności? Cierpisz na niedoczas z powodu obowiązków zawodowych i rodzinnych? Szukasz motywacji do nauki? Nie chcesz zostać sam z materiałem?

 

Ten wariant nauki będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby, zapisy są prowadzone przez cały rok poprzez formularz kontaktowy, a cena jest ustalana indywidualnie.

 

Coaching językowy pozwala dorosłym kursantom, o ograniczonej dyspozycyjności, na utrzymanie kontaktu z językiem na własnych warunkach. Dzięki tej opcji, masz możliwość pełnej personalizacji procesu nauczania, dostosowania go do Twojej obecnej sytuacji życiowej oraz systematycznej nauki pod okiem nauczyciela. O co tak naprawdę chodzi?

 

Przejdziemy wraz z Tobą przez każdy etap nauki i każde zagadnienie, jednak już głównie w roli mentora. Poddamy ewaluacji Twój obecny poziom oraz obierzemy wspólnie realne cele, które będą realizowane w ramach opracowywanych tematów.

 

Następnie przygotujemy dla Ciebie materiały wychodzące naprzeciw Twoim zainteresowaniom, umiejętnościom i potrzebom do pracy własnej w domu. Będziesz otrzymywał od nas regularnie prace domowe do wykonania w domowym zaciszu, które oczywiście sprawdzimy i odeślemy wraz z informacją zwrotną. Raz w miesiącu spotkamy się na zajęciach w czasie rzeczywistym online, po ówczesnym ustaleniu terminu.

 

A to wszystko po to, by umożliwić Ci naukę języka pod opieką nauczyciela.

 

No more excuses!!

Chcesz podszkolić nie tylko swój język, ale przy okazji zdobyć lub poszerzyć wiedzę z różnych, super użytecznych obszarów związanych z aktywnością zawodową i nie tylko? Chcesz odskoczni od standardowych zajęć językowych? Chcesz poznać nowe osoby? Nie masz czasu na systematyczną naukę? Nie masz pomysłu na weekend, a chcesz go wykorzystać w przyjemny i produktywny sposób?

 

Zajrzyj do zakładki warsztaty i sprawdź najbliższe terminy i lokalizacje. Nie ma jeszcze informacji na ten temat, a już nie możesz się doczekać uczestnictwa? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce ‘kontakt’, na pewno coś dla Ciebie znajdziemy😊

 

Ruszamy z grupowymi warsztatami dla osób uczących się języka angielskiego w biznesie w wersji stacjonarnej i online. Mamy gotowy program pierwszej edycji i już nie możemy się doczekać by uchylić Wam rąbka tajemnicy, czego tak naprawdę będą dotyczyły.

 

Przygotujcie się na super praktyczne tematy oraz połączenie nauki o języku angielskim z nauką nowych rzeczy w tym języku. Jeśli jesteście zainteresowani taką formą nauki, dajcie znać poprzez formularz kontaktowy w zakładce ‘kontakt’ – może już niedługo poznamy się w na naszych warsztatach?:)

Oferujemy usługę angielskiego z eko dojazdem rowerem, bądź też hulajnogą elektryczną, dzięki temu możecie uczyć się angielskiego w wygodnym dla Was miejscu. Nasi nauczyciele są doświadczonymi specjalistami z pasją do nauczania języka angielskiego, oferującymi indywidualne podejście i dostosowanie programu do Waszych potrzeb. Angielski z dojazdem jest wygodnym i efektywnym sposobem nauki języka angielskiego, który pozwoli Wam uniknąć stresu związanego z dojazdami na zajęcia. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować Wasze pierwsze zajęcia. Oferta dotyczy jedynie zajęć grupowych.