Witaj
Sprawdź co inni o nas piszą!
Netlang for Business English
5.0
Based on 20 reviews
powered by Facebook
Ka Mo
Ka Mo
2021-01-11T09:21:37+0000
Materialy super!warto kupic i skorzystac:)
Ewelina Barnat
Ewelina Barnat
2021-01-06T15:39:13+0000
Ciekawe i profesjonalnie opracowane materiały😊
Monika Czekalska
Monika Czekalska
2020-04-20T15:41:02+0000
takie powinny być materiały-profesjonalne , aktualne i zróżnicowane
Aleksandra Kogut
Aleksandra Kogut
2020-04-20T14:47:26+0000
Ładnie przygotowane materiały do nauki
Agnieszka K. Predko
Agnieszka K. Predko
2020-04-20T12:37:04+0000
Bardzo staranna szata graficzna i profesjonalne przygotowanie materiałów.
Daria Rosochacz
Daria Rosochacz
2020-04-20T10:47:05+0000
fajne materiały do wykorzystania
Angelika Jurczak
Angelika Jurczak
2020-04-10T11:59:07+0000
Swietna strone i rewelacyjne materiały!
Paulina Koszewska
Paulina Koszewska
2020-04-10T08:42:35+0000
Gratuluję pomysłów! Materiały wykonane starannie, przejrzyście. Na pewno wykorzystam 🙂
Monika Malin
Monika Malin
2020-04-10T08:36:06+0000
Jestem pozytywnie zainspirowana ciekawymi i graficznie starannie przygotowanymi materiałami .
Dorota Radaszkiewicz
Dorota Radaszkiewicz
2020-04-10T08:03:35+0000
Fachowo przygotowane materiały z dużą dbałością o szczegóły. Polecam gorąco.
Kamila Trybuchowska-Wisła
Kamila Trybuchowska-Wisła
2020-04-10T06:03:22+0000
Materiały fachowo przygotowane i bardzo użyteczne.
Dorota Sakowicz
Dorota Sakowicz
2020-04-09T20:33:57+0000
materialy są luksik 😂 pierwszy "przetestowany" był zaskoczony i zachwycony 😁😁😁
Aleksandra Jagła
Aleksandra Jagła
2020-04-08T11:15:15+0000
Materiały stworzone dbałością o każdy szczegół. Uczniowie będą zachwyceni! 🙂
Ura Karolina
Ura Karolina
2020-04-08T09:15:37+0000
Bardzo interesujące materiały odnoście epidemii rozwijające kreatywność ucznia jak również umiejętność... pisania w języku angielski. Zróżnicowane ćwiczenia, ciekawa oprawa graficzna.read more
Klaudia Pawełek
Klaudia Pawełek
2020-04-08T06:00:52+0000
Profesjonalne, bardzo ciekawe wizualnie materiały!
Karolina Siembab
Karolina Siembab
2020-04-07T22:19:28+0000
Super materiały! Polecam 🙂
Jolanta Różanowska
Jolanta Różanowska
2020-04-07T19:10:36+0000
Pięknie opracowane graficznie materiały w atrakcyjnej formie. Na pewno wykorzystam ostatni materiał rozwijający... storytelling na kolejnej lekcji z młodzieżą licealną!read more
Renata Kołacz
Renata Kołacz
2020-04-07T16:32:11+0000
Super 🙂 bardzo profesjonalnie przygotowane materiały, dostosowane do poziomów i aktualnej sytuacji. Szczerze... polecam 🙂read more
Małgorzata Hoffman-Cieplińska
Małgorzata Hoffman-Cieplińska
2020-04-07T15:10:28+0000
Świetne materiały. Wspaniali ludzie.
Anna Jany-Pietraszewska
Anna Jany-Pietraszewska
2020-04-07T06:33:18+0000
Świetne materiały - bardzo bogate i niezwykle przydatne do prowadzenia lekcji . Dziekuje😀
Next Reviews
Śledź nas
Title Image

FAQ

1. Skąd pomysł na #histeryjkibiznesowe oraz #zapytajkibiznesowe?

Pomysł na stworzenie #histeryjkiibiznesowe oraz #zapytajkibiznesowe był podyktowany rzeczywistą potrzebą skrócenia czasu potrzebnego na przygotowanie zajęć konwersacyjnych z dorosłymi kursantami, głównie biznesowymi, czy to na spotkaniach 1 na 1, czy grupowymi oraz celem ograniczenia czasu wypowiedzi nauczyciela na zajęciach (jestem gadułą z natury:), a tym samym zwiększeniem ilości czasu na zabranie głosu do dyspozycji kursantów. Oba formaty są sprawdzone i przetestowane na samych kursantach😊

Są to moje pierwsze produkty, a opracowanie takiej liczby tematów zajęło mi już w sumie kilka lat, ale dzięki nimi czas, którego aktualnie potrzebuję żeby przygotować się na zajęcia został ograniczony do minimum. Co przekłada się na większą motywację do pracy z kursantami i więcej czasu dla siebie oraz mniej stresu na samych już zajęciach.

I Ty uwolnij się od niepotrzebnych kserówek i miliona zbędnych i nudnych książek oraz przestaw się bezboleśnie na nauczanie Business English online lub stacjonarnie. Nie znasz się na programach graficznych? Nie chcesz tracić życia przygotowując coraz to nowe karty pracy? Zadbaj o swój profesjonalny wizerunek i skorzystaj z profesjonalnie przygotowanych materiałów! Możesz mieć wszystko w jednym miejscu i już nigdy nie skończą Ci się pomysły na zajęcia biznesowe nawet z najwierniejszymi kursantami😊

2. Co je wyróżnia na tle innych kart pracy dostępnych na rynku?

Przede wszystkim łatwość adaptacji do potrzeb kursanta. Co mam przez to na myśli? Dla przykładu w serii #zapytajkibiznesowe znajdziecie co najmniej 50 pytań oraz 50 kolokacji na dane zagadnienie biznesowe. Ktoś tu oszalał? Po co tego aż tyle?

A to wszystko po to, by nauczyciel pracując z różnymi poziomowo i wielkościowo grupami, nie musiał każdorazowo korzystać z różnych materiałów rujnując sobie tym samym portfel i zagracając własne cztery kąty. Wiadomo, z bardziej zaawansowanymi kursantami przerobimy więcej pytań i zwrotów, a z innymi mniej, karty pracy można już używać od poziomu B1 wzwyż. Stąd też, przy każdym pytaniu, czy zwrocie znajdziecie miejsce, które możecie wykorzystać do zaznaczenia pytań i zwrotów, które będą odpowiednie dla danej grupy.

Nieskończona (dosłownie) liczba tematów to kolejny plus pracy z naszymi materiałami dydaktycznymi. Na ten moment trwają prace nad 100 tematami, a już mamy pomysł na 100 kolejnych😊 Także nie musisz martwić się, że jakiegoś tematu nie ma jeszcze w naszych zasobach – na pewno niedługo się pojawi, bądź też, że skończą Ci się pomysły na zajęcia konwersacyjne!

Masz ogromny wybór niestarzejących się tematów, co się przekłada na elastyczność i uniwersalność naszych materiałów. To jest mała inwestycja finansowa, którą będziecie cieszyć się długie lata oszczędzając przy tym mnóstwo czasu na przygotowanie się na zajęcia. Każdą kartę pracy z serii #zapytajkibiznesowe można dowolnie łączyć z różnymi bodźcami typu video, artykuł, obrazek, czy podręcznik o temacie zgodnym z tematem karty pracy. Nasze zapytajki zawsze będą ich idealnym uzupełnieniem i rozszerzeniem.

Co więcej, to nie są zwykłe pytania do gatki szmatki, tylko same konkrety😊 Znajdziecie tam wiele pytań dot. danego zagadnienia (przemycone zostały elementy CLIL-u), które angażują myślenie oraz czerpią z wiedzy i doświadczenia zawodowego kursanta, a zbiór kolokacji pomaga kursantowi wypowiedzieć się na dany temat, dbając przy tym o różnorodność językową.

Nasze karty pracy są dostępne w formie cyfrowej, co jest przyjazne środowisku, ale również nauczycielowi. Już nie musicie dźwigać ze sobą różnych materiałów dodatkowych na zajęcia stacjonarne, ale mieć je ze sobą do użytku np. na telefonie. Ponadto, zajęcia online zyskały ostatnio na olbrzymiej popularności z wiadomych względów, a nasze karty pracy w formacie pdf można w łatwy sposób edytować już bezpośrednio w Acrobat Reader i korzystać z nich na spotkaniach online z kursantami. Jeśli macie na to ochotę, możecie je wydrukować w kolorze lub w odcieniach szarości i wykorzystać je w tradycyjny sposób.

Co również istotne, obie serie poza podstawowym zastosowaniem, można wykorzystać na milion innych sposobów, jeśli chcesz urozmaicić kursantom trochę prac z tym formatem. Dlatego znajdziecie u nas również pomysły na gry i aktywności do wykorzystania z kursantami przy użyciu obu serii.

No i oczywiście dbamy o estetykę naszych materiałów dydaktycznych –  w końcu za coś płacicie?  Wszystkie karty pracy zostały poddane profesjonalnej obróbce graficznej, co przełożyło się oczywiście na sam koszt materiałów, ale spokojnie Wy tego nie odczujecie😊 I wyglądają tak, że mucha nie siada. Ale przekonacie się o tym już niedługo sami!

Zajrzyjcie do zakładki recenzje na naszym Fjesbukowym profilu żeby dowiedzieć się daczego warto zaopatrzyć się w nasze karty pracy😊 I oczywiście zostawicie tam po sobie ślad jeśli już skorzystacie z naszych kart pracy.

3. Jak wyglądają #zapytajkibiznesowe oraz #histeryjkibiznesowe od środka?

Przed wszystkim grafikowi należą się brawa za urzeczywistnianie mojej wizji na szatę graficzną oraz niełatwą współpracę ze mną😊 Jestem pewna, że Wasi kursanci odwdzięczą się za niezwykle miłą dla oka grafikę swoim zaangażowaniem na zajęciach.

Na ten moment mamy w swojej ofercie dwie serie kart pracy do zajęć konwersacyjnych: #zapytajkibiznesowe i #zapytajkibiznesowe w ramach których będzie dostępnych docelowo kilkaset tematów biznesowych. Każda seria ma swój stały format dla wszystkich tematów – więc nie będzie niemiłych niespodzianek przy zakupie kolejnych kart pracy z dowolnej serii.

Jak wyglądają #zapytajkibiznesowe, bądź też #histeryjkibiznesowe od środka możecie łatwo sprawdzić pobierając darmowy plik na www.netlang.pl. U nas nie kupujecie kota w worku, jak to często bywa przy okazji materiałów online, czy ebooków.

Każda karta pracy z serii #zapytajkibiznesowe składa się z 18 stron, a znajdziecie tam następujące ćwiczenia rozgrzewkowe: tworzenie własnej definicji omawianego zagadnienia, uzasadnienie skojarzeń obrazkowych i wyrazowych związanych z tematem oraz analiza starannie dobranego cytatu; oraz serce każdej zapytajki – aż 50 kolokacji z miejscem do przećwiczenia ich w zdaniu oraz ponad 50 pytań z miejscem na notatki. Kolejność pytań nie jest przypadkowa. Dla Waszej wygody zostały one ułożone w taki sposób, by zapewnić płynne przejście pomiędzy zagadnieniami oraz umożliwić poprowadzenie dyskusji z kursantami w jak najbardziej logiczny sposób.

Nie panuje to żaden chaos, jak to zazwyczaj bywa z pytaniami znalezionych w Internecie. Podstawowe pytania, które warto przerobić na zajęciach, nie mając do dyspozycji zbyt wile czasu oznaczone są „!”, a te najciekawsze według nas – przerywaną linią, pomoże Wam to w jeszcze szybszej nawigacji pliku.

Każda karta pracy z serii #histeryjkibiznesowe składa się z 11 stron. Tematy historyjek docelowo pokryją się z tematami zapytajek, w celu wzajemnego uzupełniania się w razie rozszerzenia tematu. Histeryjki są super lekkim wstępem do danego tematu, a zapytajki sprawdzą się najlepiej przy zgłębianiu zagadnienia. Oczywiście obie serie można używać samodzielnie, gdyż poza wspólnym tematem nie są one wzajemnie zależne. Każda karta pracy z serii #histeryjkibiznesowe opiera się na tym samym, sprawdzonym formacie, jednak wraz z tematami zmieniają się ich historie, bohaterowie oraz słownictwo, a co za tym idzie grafika.

Co jeszcze wchodzi skład w każdej z serii oraz jak konkretnie możecie wykorzystać je na zajęciach krok po kroku, możecie sprawdzić w opisie produktu, w naszym sklepie.

4. Dla kogo są #zapytajkibiznesowe i #histeryjkibiznesowe?

Obie serie są dedykowane w głównej mierze nauczycielom, którzy chcą zacząć bezboleśnie swoją przygodę z nauczaniem Business English osoby dorosłe bądź też już są praktykami w tym zakresie. Jest to seria dla nauczycieli pracującymi z dorosłymi lub też ambitną młodzieżą, którzy kładą nacisk na ćwiczenie najważniejszej umiejętności językowej – mówienia.

Będąc nauczycielami na pewno wiecie jak czasochłonne jest tworzenie własnych materiałów. Spędzając mnóstwo czasu na przygotowaniu jednej karty pracy dla każdej grupy lub każdego kursanta czynimy nasz biznes nierentownym, a samych siebie doprowadzamy do wypalenia zawodowego i przemęczenia;/.

Głęboko wierzę, że materiały ułatwią Wam znacząco pracę z dorosłym kursantem oraz zredukują przygotowanie do zajęć do minimum. Kursanci często narzekają na niedostatek lub nawet brak ćwiczeń z mówienia na zajęciach biznesowych – zaskocz ich pozytywnie na kolejnym spotkaniu i spełnij ich oczekiwania!

5. Gdzie, za ile i jak mogę zakupić karty pracy?

Karty pracy, ich ceny oraz aktualne promocje znajdziesz tu: www.netlang.pl. Wystarczy, że klikniesz kup, uzupełnisz dane potrzebne do zakupu oraz uiścisz płatność, żeby plik pdf pojawił się na Twoim mailu. W przypadku jakichkolwiek problemów skontaktuj się z nami niezwłocznie poprzez uzupełnienie formularza na stronie, a na pewno pomożemy! 😊

Dajcie znać, czy macie jeszcze jakieś pytania, chętnie rozwieje Wasze wątpliwości! 😊